Д ζ Д K Д Ѕ Ι Y Ф K
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gitmé diyemEdim..

Gitmé diyemEdim.. Empty Gitmé diyemEdim..

Mesaj  qaRanLık pRenSesi Cuma Nis. 10, 2009 3:34 pm

Kadın ba$ını kaLdırıp baktığında, titredi adam.
İLk kez bir u¢urum görmü$tü Sewdiği kadının gözLerinde we dü$tüğünü hiSSetti birden i¢ine.
¢ünkü daha önce hi¢ böyLe bakmamı$tı Sewdiği kadın kendiSine.SønraSında ba$ını eğdi kadın we “Sana bir $ey SöyLemek zørundayım, yaLnız bana üzüLmeyeceğine dair Söz werecekSin” dedi.
ancak SeSinin tønunda ki titreme, adamın yüreğini ¢øktan ate$e wermi$ti biLeDinLiyørum derken yüreğinden bir $eyLerin køptuğunu we hawada hüzün køkuSunu hiSSetti… MaSaya ¢öken SeSSizLik, ardında ki fırtınayı beLLi ediyørdu.
Ba$ını denize ¢ewirdi kadın we uSuLca “biLiyør muSun ne zaman denizi SeyretSem Sen geLirdin akLıma”. adam “artık geLmiyør muyum” diye Sørduğunda aynı u¢urumu yeniden gördü Sewdiği kadının gözLerinde we iLk gözya$ı uSuLca kirpikLerine uLa$tığında, gözya$Ları ¢øktan aLewe dönmü$tü biLe…

“HatırLıyør muSun” diye Sørdu kadına, “eSkiden hüzünLenSem beni ne$eLendirmek i¢in bir $eyLer yapardın, øySa $imdi ağLıyørum we Sen kımıLdamadın biLe”.
Ba$ını önüne eğdi kadın, büründüğü SeSSizLikSe adamın canını acıtacak kadar ağır bir cewap øLmu$tu.

“Bize ne øLdu?” diye Sørdu. Kadının gözLeri denize ¢ewriLi, SeSinde kutup Søğuğu “bize ne øLduğunu biLmiyørum ama Sanırım a$kımıza bir $eyLer øLdu”.
Gen¢ adam dønup kaLdı, a$ka ne øLmu$tu we øLanı neden görememi$ti?
Ben Seni ¢øk Sewiyørum derken kadına, gözLerine Söz ge¢iremiyørdu artık.
Ger¢ekten gen¢ kadını ¢øk Sewiyørdu. Peki, bu kadar Sewerken Sørun neydi? “artık beni Sewmiyør muSun?” diye Sørdu. Kadın biLmiyørum dedi we uSuLca kaLktı øturduğu yerden we adamın yanına øturup gözLerime bak dedi. Gen¢ adam bakamıyørdu, iLk kez kørkuyørdu. Kadın ıSrar etti, adam baktığında kadının ağLadığını gördü we ø gün iLk kez hiddetLendi, her$eye rağmen ønun ağLamaSına dayanamazdı, Sakın dedi, Sakın ağLama, bitecekSe biLe Söz werdiğimiz gibi bitSin …

Biteceğini anLadın demek dedi gen¢ kadın. Ewet anLadım. ¢ünkü ben Senin gözLerini bakı$Larını ¢øk iyi tanıyørum ama neden øLduğunu anLayamadım. Neden bitiyør?

Kadın Sanırım Senin Sewginden eziLiyørum we Seni beni Sewdiğin kadar Sewemiyørum, ge¢mi$imde ki acıLar buna izin wermiyør beni bağı$La Lütfen dedi. SewiLdiği kadar Sewmemek üzebiLir miydi inSanı? ÜzüLüyørSa ø da Sewmi$ øLmuyør muydu? SewmeSe umurSamaz øLmaz mıydı? Peki, Sewen gidebiLir miydi? Bu dü$ünceLer i¢indeyken gen¢ kadına dönüp Seni anLadım dedi.
Bir $eyi biLmeni iStiyørum diye dewam etti. BeLki bu Seni üzecek ama SöyLemeye mecburum.

“a$k ceSur yürekLerin i$idir, kørkuLu yürekLerde ger¢ek ı$ığını buLamaz” Kadın bana bunu yapma derken, adam uSuLca kaLktı yerinden we ben Sana Seni Sewmekten ba$ka bir $ey yapmadım, yapmıyørum, Sana bir $eyLer yapıyørSa kørkuLarın yapıyør.

İLk kez huzurLuydu beLki de adam. MaSadan SigaraSını aLdı uSuLca ayağa kaLtı we gen¢ kadının gözLerinin i¢ine bakarak Seni Sewiyørum we hep Seweceğim ama Sana gitme demeyeceğim. ¢ünkü gitme dememi gerektirecek bir $ey bırakmadın, bu a$k Sadece benim ceSaretimLe we benim SewgimLe yürümez. a$k beraber yürümektir we iki ki$i ya$anırSa güzeLdir. Gen¢ kadın öyLece kaLdı maSada. adam arkaSına bakmadan yürürken, ba$Layan yağmur akan gözya$Larını SakLamak iSter gibi yağıyørdu.

YıLLar Sønra adam aynı yere gene geLdi, hayret hi¢ deği$memi$ti, øturdukLarı maSa eSkimi$ ama aynı yerde öyLece duruyørdu. GözLerine ¢öken ø keSif hüzünLe maSaya døğru yürüdü SandaLyeye øturduğunda, maSada gördüğü yazı yıLLar Sønra ønu tekrar ağLatmı$tı.

MaSada $unLar yazıyørdu
“Sana öyLe baktığım i¢in ¢øk pi$manım, Sønraki günLerde anLadım ki, ø bakı$Lar yüreğimin değiL, dediğin gibi kørkakLığımın bakı$Larıymı$. $imdi ¢øk ceSurum ama Sen yøkSun we ben Senin Sewdandan kørktuğum i¢in özür diLerim. ancak anLayamadığım tek $ey, bana neden gitme kaL demediğin øLdu” adam yazının aLtında ki tarihe baktı, iki yıL önce yazıLmı$tı. Yani ayrıLıktan bir yıL Sønra.

aLtına $u yazıyı ekLedi we bir daha dönmemek üzere øradan ayrıLdı.

“Gitme deSem de gideceğini biLiyørdum, i$te ø acıya dayanamazdım we ø acıyLa, a$kım ya$ayamaz öLürdü.
a$kım öLmeSin diye gitme demedim, diyemedim
qaRanLık pRenSesi
qaRanLık pRenSesi

https://alakasiyok.yetkin-forum.com